0533 344 42 02

Kaliteli Vidanjör Kiralama Hizmeti
torlaklarvidanjor@gmail.com
Sosyal Ağ

HİZMETLERİMİZ

Vidanjör

KANAL AÇMA-KAPAMA

Torlaklar Vidanjör Hizmetinde üstün teknoloji ekipmanlarımız ile İstanbul'un her ilçesine 7/24 hizmet verip usta ekip güvenli hizmet ile kanalizasyon tıkanıklarına hızlıca çözüm üretiyoruz.

Vidanjör

ATIK YAĞ TEMİZLEME

Otel ve Restorantların Atık Yağları vidanjörler vasıtasıyla çekilir otel katlarına girilir istanbulun tüm ilçelerine hizmet verilir uygun personel ve araçlarımızla temizleme işleminde hizmetinizdeyiz.

Vidanjör

VİDANJÖR HİZMETİ

Profesyonel nitelikte verdiğimiz bu hizmeti son sistem vidanjör araçlarımızla ile atık su ve fosseptik çekimi hizmeti, kombine kanal temizleme araçları acil vidanjör ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Vidanjör

KUKA HİZMETİ

Gelişmiş ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile tıkanan kanalizasyonları yerinde, hızlı ve kırmadan çözüm sağlıyoruz. Bunun için 7/24 saat esasına dayanarak çalışmalarımızı yerine getiriyoruz.

Vidanjör

LOGAR HİZMETİ

Firmamız kanalizasyon temizleme konusunda sunduğu profesyonel hizmetlerin yanı sıra kanal açma hizmetleri de vermektedir. Tamamen özel ve teknolojik robotlarla tıkanıklık açma hizmeti yapmaktayız

Vidanjör

MİNİ VİDANJÖR

Evlerde, iş yerlerinde, AVM’lerde ve daha pek çok ihtiyaç duyulan yerlerde mini vidanjör hizmetleri sunarak siz değerli müşterilerimizin acil mini vidanjör ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olmaktayız.