0533 344 42 02

Kaliteli Vidanjör Kiralama Hizmeti
torlaklarvidanjor@gmail.com
Sosyal Ağ

Hakkımızda
Şirket Profili

10 Yıllık Tecrübemizle Sektörün Öncüsüyüz!

Torlaklar Vidanjör Hizmetinde üstün teknoloji ekipmanlarımız ile İstanbul’un her ilçesine 7/24 hizmet verip usta ekip güvenli hizmet ile tüm yağ temizleme tankları, logar, kanalizasyon tıkanıklarına hızlıca çözüm üretiyoruz.

Vidanjör ve Altyapı sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Torlaklar Vidanjör olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

Torlaklar Vidanjör olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BİZLERE ULABİLİRSİNİZ 0533 344 42 02