0533 344 42 02

Kaliteli Vidanjör Kiralama Hizmeti
torlaklarvidanjor@gmail.com
Sosyal Ağ

ATIK SU ÇEKİM HİZMETİ

Kiralık Mini Vidanjör Kuka

İSTANBUL GENELİNDE 7/24 VİDANJÖR HİZMETİ VERİYORUZ ATIK SU ÇEKİMİ KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA LOGAR TEMİZLEME APARMAN FABRİKA OTEL AVM TIKANIKLIK SORUNLARINI KIRMADAN ÇÖZÜYORUZ. BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İstanbul acil vidanjör istanbul genelinde tıkanıklık açma işlemlerinde sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Profesyonel kadro, deneyimli hizmet. Kanalizasyon tıkanıklığı açma logar açma atık su çekimi ve vidanjör hizmetleri.

Atık Su Çekimi

Atık Su Çekimi, Tıkanıklık Açma ve Altyapı Hizmetleri

Hızlı Vidanjör Kuka Firması Olarak, Atık Su Çekim Hizmeti,  Profesyonel Vidanjör Kuka ile Yapılan Tüm Çalışmaları, Kırmadan Robotla Kanal Açma İşlemleri, Kamera İle Görüntüleme İşlemleri, Kırmadan Dökmeden Dedektörle Tespit Edilmesi ve Her Türlü Kanal Yapım İşlemlerini Alanında Uzman, Profesyonel Kadrolarımızla Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeye Devam Etmekteyiz.

2010 yılında başladğımız, altyapı ve tıkanıklık açma hizmetlerine ilk günkü gibi özenle yapıyoruz. İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyoruz. Alanında uzman kadromuz ile son teknoloji cihazlarımızla yaşam alanları ve dış mekanlar için tıkanıklık açma, kanalizasyon temizliği, logar yapımı ve lağım temizliği işlerini yapmaktayız. Pis su atıklarınız için avm, ofis, site, iş yeri, bina bodrumlarında özel araçlarımız ile vidanjör hizmeti vermekteyiz.

 0533 344 42 02  |   0536 433 85 67   |    torlaklarvidanjor@gmail.com